İstanbul Yılbaşı Programları 2024

Tanıtım Alanı
Tanıtım Alanı
Beyaz Martı 2024 Yılbaşı İstanbul

2024 İstanbul Yılbaşı Programları

Beyaz Martı 2024 Yılbaşı İstanbul
Tanıtım Alanı
Tanıtım Alanı

İstanbul Yılbaşı Programları 2024

Nanna İstanbul Yılbaşı 2020

Nanna Restoran’da lezzetli yemekler eşliğinde eğlenceli saatler geçireceğiniz 2020 yılbaşı galası Yeliz’in güçlü yorumu, şahane şarkıları ile şenleniyor.

Sahne İstanbul Yılbaşı 2020

İstanbul’un göbeğinde eğlencenin merkezi Sahne İstanbul’un Cengiz İmren’li unutulmaz 2020 yılbaşı galasındayız. Yılbaşına özel organize edilen programda Cengiz İmren’in güzel sesinden şarkılar dinleyecek kah gülüp kah dans edeceğiz. Siz de bu gecede bizimle birlikte elenmek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Hilton Maslak Yılbaşı 2020

Her yıl yılbaşı akşamlarının favori mekanlarından olan Hilton İstanbul Maslak, 2020 yılbaşı balosunda Eda & Metin Özülkü ve Bahar Koçak’ın sahneleriyle çok özel bir davete imza atıyor.

Çakır Konak Ataşehir Yılbaşı 2020

Ataşehir’in incisi Çakır Konak Restoran 2020 yılbaşı galasına Elif Karlı ile unutulmaz bir girişe hazırlanıyor. Gece boyunca Çakır Konak Restoran’ın efsane lezzetlerine güzel şarkıları ile eşlik edecek Elif Karlı, 31 Aralık akşamında sizlerle olacak.

Jolly Joker İstmarina Yılbaşı 2019

Jolly Joker İstmarina, Kartal’da yeni yılın ilk ışıklarına kadar sürecek yılbaşı partisinde Teoman’ı ağırlayacak.

Gece Nakkaştepe Yılbaşı 2019

Anadolu Yakasının yeni eğlence merkezlerinden Gece Nakkaştepe, yeni yıla bomba gibi bir programla Merhaba diyecek.

Hilton İstanbul Bosphorus Yılbaşı 2019

Yeni yıla Hilton Covention Center’in düzenlediği harika yılbaşı partisi ile girmeye hazır olun.

Çakır Konak Ataşehir Yılbaşı 2019

Ataşehir’de aileniz ve sevdiklerinizle birlikte lezzetli yemekler yerken güzel sesli Elif Karlı’yı dinleyebileceğiniz bir program Çakır Konak’ta sizleri bekliyor.

Hilton Garden Inn Ankara Yılbaşı 2019

Siz de yılbaşı tatilini şehir dışında değerlendirmek isteyenlerdenseniz tam size göre bir programımız var. Eğlence organizasyonu sektöründe yılların tecrübesi ile Doping Tur Ankara Hilton Garden Inn Hotel’de yine bir ilke imza atıyor.

Titanic Business Golden Horn Otel İstanbul Yılbaşı 2019

Sibel Mirkelam ve orkestrasının muhteşem şarkıları eşliğinde Titanic Business Golden Horn’da doldu dolu bir yeni yıl kutlaması sizleri bekliyor.

Divan Brasserie Bebek Yılbaşı 2019

İstanbullular için lezzet denilince akla gelen ilk mekanlardan biri olan Divan Brasserie, gurme lezzetlerle 2019’a kapılarını açıyor.

Spago İstanbul Yılbaşı 2019

Beverly Hills’in ikonik restoranı Spago’nun Amerika dışındaki ilk uluslararası restoranı olan Spago İstanbul, yeni yıla Zeynep Bastık ve orkestrasının canlı performansıyla giriyor.

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı