İstanbul Yılbaşı Programları 2022

Pullman İstanbul Hotel 2022 Yılbaşı
Radisson Blu Tuzla Yılbaşı Programı 2022
Yakamoz Tour İstanbul 2022 Yılbaşı
Doubletree By Hilton Yılbaşı Gazinosu Ataşehir Yılbaşı Programı 2022
Büyük Kulüp İstanbul Yılbaşı 2022

2022 İstanbul Yılbaşı Programları

Pullman İstanbul Hotel 2022 Yılbaşı
Radisson Blu Tuzla Yılbaşı Programı 2022
Yakamoz Tour İstanbul 2022 Yılbaşı
Doubletree By Hilton Yılbaşı Gazinosu Ataşehir Yılbaşı Programı 2022
Büyük Kulüp İstanbul Yılbaşı 2022

Yılbaşı Programları 2022

Mektup Beyoğlu Yılbaşı 2022

31 Aralık gecesi Beyoğlu’nun en dolu eğlencelerinden biri de Mektup Sahnesi’nde gerçekleşecek. Özlem Ağrı ve Eymen Kulcu’nun sahne showlarıyla renklenecek gecede leziz bir menü de sizleri bekliyor olacak.

Meyhane Kafası Avcılar Yılbaşı 2022

Meyhane Kafası’nda  yılbaşı keyfi bir başka yaşanacak. Timuçin ve Efe’nin muhteşem canlı performansları, oryantal ve perküsyon showları ve gece boyunca bitmeyen sürprizlerle Avcılar Meyhane Kafası’nda yeni yıl coşkusu unutulmaz olacak.

Holiday Inn İstanbul Airport Yılbaşı 2022

Holiday Inn İstanbul Airport, 5 yıldızlı hizmet konforunu yılbaşı gecesinde de konuklarına sunmaya devam ediyor.  Herkesin sevdiği şarkıları, güzel sesi ile İZEL, 31 Aralık gecesi Holiday Inn Otel’de sizlerle buluşuyor.

Günay Restaurant İstanbul Yılbaşı 2022

Günay Restaurant, 31 Aralık gecesi sahnesinde Süperstar Ajda Pekkan’ı ağırlıyor. Muhteşem sesi, dolu dizgin sahnesi ile süperstar showunu kaçırmamak için rezervasyon yapmakta geç kalmayın.

Jolly Joker Kıyı İstanbul Yılbaşı 2022

Jolly Joker eğlencesi 31 Aralık gecesi Yaşar’ın efsaneleşen şarkılarıyla doruklara çıkıyor. Her yılbaşı gecesi bol eğlence garantisiyle konuklarını ağırlayan Jolly Joker Kıyı İstanbul’da Yaşar’la yeni yıla girme heyecanını kaçırmamak için rezervasyon yapmayı unutmayın.

Doubletree By Hilton İstanbul Ataşehir Yılbaşı 2022

Doubletree By Hilton İstanbul Ataşehir, yılbaşında sizler için muhteşem bir konser dizisi hazırlıyor. Konuklarına unutulmaz saatler yaşayacak 2022 yılbaşı gazinosunda Ümit Besen, Kibariye, Hüsnü Şenlendirici, Simge Sağın ve Dilan Çıtak sizlerle olacak.

Yakamoz Boğaz Turu ile 2022 Yılbaşı

Yakamoz Boğaz Turu ile eşi benzeri olmayan İstanbul Boğazında muhteşem bir parti ile yeni yılı birlikte karşılıyoruz. Her yıl boğazın eşsiz maviliklerinde ses getiren programlara imza atan Yakamoz Tur, bu sene de konuklarına unutulmaz saatler yaşatacak.

DorocK XL Kadıköy Yılbaşı 2022

80’ler, 90’lar ve 00’lerin en güzel şarkıları, en büyük hitleri ile sınırsız eğlence 31 Aralık gecesi Dorock XL’da sizlerle… 2022 yılbaşı partisinde sınırlı kontenjana dahil olmak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Ouzo Roof Restaurant Yılbaşı 2022

Yılbaşında Ouzo Roof Restaurant, eşsiz bir müzik ve lezzet ziyafetine ev sahipliği yapıyor. Akdeniz mutfağının sevilen lezzetleri ile Kalamış Ouzo Roof Restaurant’ın muhteşem lezzetlerini deneyimlemek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Wyndham Grand Kalamış Yılbaşı 2022

Wyndham Grand Kalamış, 2022 yılına Türk & Yunan ezgilerini harmanlayan Yorgo Kertis’in muhteşem sahnesiyle giriş yapıyor. Grand Kalamış’ın büyülü atmosferi,  Greek Night konsepti ve sürpriz eğlenceleri kaçırmamak için 31 Aralık gecesi Wyndham Grand Kalamış’da buluşuyoruz.

Ulu Orta Restaurant İstanbul Yılbaşı 2022

Ulu Orta Restaurant’ın dillere destan eğlencesi 2022’ye gireceğimiz 31 Aralık gecesi çok özel sürprizlerle daha da iddialı olacak… Güzelliği, sesi ve şarkıları ile Günel Zeynalova muhteşem bir performansla yılbaşı galasında bizimle olacak.

Radisson Blu Tuzla Yılbaşı Programı 2022

Radisson Blu Tuzla, 2022 yılbaşı galasında Damla Özbilen ve Pont Orkestrası’nın muhteşem performansları ile yeni yılı karşılayacak. Dans, müzik ve eğlence dolu be gece yeriniz almak için rezervasyon  yaptırmakta geç kalmayın.

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları