Teknede Yılbaşı Programları 2024

İstanbul Teknede Yılbaşı Programları 2024

İncisu Yatı Boğaz Turu Yılbaşı Programı 2024

İncisu Boğaz Turu, 2024 yılbaşı gecesinde sizi İstanbul’un eşsiz güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor! Karaköy Vapur İskelesi’nde başlayacak olan bu özel gece, Boğaz’ın büyüleyici manzarası eşliğinde unutulmaz anılar biriktirmeniz için ideal bir fırsat sunuyor.

Yakamoz Boğaz Turu ile 2024 Yılbaşı

İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarası eşliğinde, muazzam bir 2024 yılbaşı kutlamasına katılmaya hazır mısınız? Bu sene, İstanbul’un en özel teknelerinden biri olan Yakamoz Tekne Turu ile boğazın mavisinde unutulmaz bir yılbaşı partisine davetlisiniz.

Boğaz Turizm Yılbaşı Partisi 2024

Boğaz Turizm & Organizasyon olarak, 2024 Yılbaşı gecesini unutulmaz kılmak için sizi muhteşem bir deneyime davet ediyoruz. İstanbul Boğazı’nın büyüleyici atmosferinde, teknede gerçekleşecek yılbaşı partimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sahil Tur Teknede Yılbaşı 2024

Sahil Tur’un düzenlediği unutulmaz İstanbul Boğazı Yılbaşı Partisi ile 2024’e merhaba deyin! Boğazın berrak mavilikleri eşliğinde, İstanbul’un eşsiz güzellikleri arasında unutulmaz bir gece geçirmeye hazır mısınız? Sahil Tur, yılbaşını karşılamak için en keyifli ve görkemli seçeneklerden birini sunuyor.

Joy Tekne’de Yılbaşı Programı 2024

Boğaz’da 2024 yılbaşı atmosferini yaşamak için geri sayım başladı! Joy Tekne’nin özel olarak hazırladığı 2024 yılbaşı programıyla İstanbul’un en unutulmaz yılbaşı etkinliğine ev sahipliği yapıyor. İstanbul 2024 yılbaşı programları arasında öne çıkan Joy Tekne’de Yılbaşı Programı‘nda, muhteşem manzarası, lezzetli menüsü ve sürpriz eğlenceleriyle dolu bir gece sizi bekliyor.

Bematur Yılbaşı Partisi 2024

2024 Yılbaşı gecesi yaklaşırken, teknede yılbaşı partisi düşüncesi heyecan verici değil mi? Boğazın öncü firması Bematur, muhteşem bir yılbaşı partisi ile sizi büyüleyecek. Şehir ışıklarının altında, denizin ortasında unutulmaz bir yılbaşı kutlaması sizleri bekliyor! 2024 Yılbaşına boğazda merhaba demek için hemen yerinizi ayırtın!

Beyaz Martı Davet Gemisi Yılbaşı Programı 2024

İstanbul’da yılbaşının en görkemli partileri bu yıl da Boğaz’da gerçekleşecek. Beyaz Martı Davet Gemisi ile İstanbul boğazında 2024 yılbaşı balosuyla eğlencenin hızını bir an olsun azaltmayacak.

Lor İstanbul Boğazda Yılbaşı Programı 2023

Lor İstanbul Ship, lüks gemimizde muhteşem bir boğazda yılbaşı partisine sizleri çağırıyor. 5 farklı sanatçıyla doldu dolu bir sahne programının planlandığı kutlamada 3 farklı menü seçeneğiyle herkese uygun bir eğlenceye kapılarımızı aralayacağız. 

Yakamoz Boğaz Turu ile 2023 Yılbaşı

İstanbul Boğazının eşsiz manzarası eşliğinde, boğazın en görkemli teknelerinden birinde şahane bir 2023 yılbaşı kutlamasına katılmaya ne dersiniz?

Sahil Tur Teknede Yılbaşı 2023

Sahil Tur farkıyla boğazının maviliklerinden İstanbul’un eşsiz güzelliklerine karşı boğazda yılbaşı partisine davetlisiniz.  2023’ü karşılamanın en keyifli, en görkemli seçeneklerinden birini sunan Sahil Tur, muhteşem bir boğaz turuyla geçmiş yılın tüm yorgunluklarını konuklarına unutturacak.

Beyaz Martı Teknesi Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’da yılbaşının en görkemli partileri bu yıl da Boğazda gerçekleşecek. Beyaz Martı teknesi ile İstanbul boğazında 2023 yılbaşı balosuyla eğlencenin hızını bir an olsun azaltmayacak.

Joy Tekne’de Yılbaşı Programı 2023

Yoğun İlginize Teşekkür Ederiz. tüm Rezervasyonlarımız Dolmuştur…

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı