Teknede Yılbaşı Programları 2023

İstanbul Teknede Yılbaşı Programları 2023

Beyaz Martı Teknesi Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’da yılbaşının en görkemli partileri bu yıl da Boğazda gerçekleşecek. Beyaz Martı teknesi ile İstanbul boğazında 2023 yılbaşı balosuyla eğlencenin hızını bir an olsun azaltmayacak.

Joy Tekne’de Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’un en güzel manzarası, yılın en heyecanlı gününde Joy Tekne Organizasyonu ile renklenecek. Canlı performanslarla her tarzda müzikle coşup, oryantal ve DJ ile İstanbul’un en iyi yılbaşı partilerinden birinde 2023’e merhaba diyeceğiz.

Yakamoz Boğaz Turu ile 2022 Yılbaşı

Yakamoz Boğaz Turu ile eşi benzeri olmayan İstanbul Boğazında muhteşem bir parti ile yeni yılı birlikte karşılıyoruz. Her yıl boğazın eşsiz maviliklerinde ses getiren programlara imza atan Yakamoz Tur, bu sene de konuklarına unutulmaz saatler yaşatacak.

Yakamoz Boğaz Turu ile 2020 Yılbaşı

Yeni yıla İstanbul’un muhteşem boğaz manzarasıyla girmeye hazır mısınız? İstanbul’da en özel gecelerin ilk tercihi olan Yakamoz Boğaz Turu, 2020 yılbaşı galası ile konuklarını büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Joy Tekne’de Yılbaşı Programı 2020

Dünyanın en eşsiz noktalarından biri olan İstanbul Boğazı’nda muhteşem bir 2020 yılbaşı partisine hazır olun. Joy Tekne Turu tarafından düzenlenecek bu büyüleyici organizasyonda canlı müzik, DJ performansları ve onlarca sürpriz sizi bekliyor olacak.

İncisu Yatı Yılbaşı 2020

Yeni yıla boğazda tekne turu ile girmek mi ister misiniz? Boğazın ortasında İncisu Yatında gerçekleşecek 2020 yılbaşı tekne turu programının detayları çok yakında web sitemizde!


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı