Teknede Yılbaşı Programları 2023

İstanbul Teknede Yılbaşı Programları 2023

Lor İstanbul Boğazda Yılbaşı Programı 2023

Lor İstanbul Ship, lüks gemimizde muhteşem bir boğazda yılbaşı partisine sizleri çağırıyor. 5 farklı sanatçıyla doldu dolu bir sahne programının planlandığı kutlamada 3 farklı menü seçeneğiyle herkese uygun bir eğlenceye kapılarımızı aralayacağız. 

Yakamoz Boğaz Turu ile 2023 Yılbaşı

İstanbul Boğazının eşsiz manzarası eşliğinde, boğazın en görkemli teknelerinden birinde şahane bir 2023 yılbaşı kutlamasına katılmaya ne dersiniz?

Sahil Tur Teknede Yılbaşı 2023

Sahil Tur farkıyla boğazının maviliklerinden İstanbul’un eşsiz güzelliklerine karşı boğazda yılbaşı partisine davetlisiniz.  2023’ü karşılamanın en keyifli, en görkemli seçeneklerinden birini sunan Sahil Tur, muhteşem bir boğaz turuyla geçmiş yılın tüm yorgunluklarını konuklarına unutturacak.

Beyaz Martı Teknesi Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’da yılbaşının en görkemli partileri bu yıl da Boğazda gerçekleşecek. Beyaz Martı teknesi ile İstanbul boğazında 2023 yılbaşı balosuyla eğlencenin hızını bir an olsun azaltmayacak.

Joy Tekne’de Yılbaşı Programı 2023

Yoğun İlginize Teşekkür Ederiz. tüm Rezervasyonlarımız Dolmuştur…

Yakamoz Boğaz Turu ile 2022 Yılbaşı

Yakamoz Boğaz Turu ile eşi benzeri olmayan İstanbul Boğazında muhteşem bir parti ile yeni yılı birlikte karşılıyoruz. Her yıl boğazın eşsiz maviliklerinde ses getiren programlara imza atan Yakamoz Tur, bu sene de konuklarına unutulmaz saatler yaşatacak.

Yakamoz Boğaz Turu ile 2020 Yılbaşı

Yeni yıla İstanbul’un muhteşem boğaz manzarasıyla girmeye hazır mısınız? İstanbul’da en özel gecelerin ilk tercihi olan Yakamoz Boğaz Turu, 2020 yılbaşı galası ile konuklarını büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Joy Tekne’de Yılbaşı Programı 2020

Dünyanın en eşsiz noktalarından biri olan İstanbul Boğazı’nda muhteşem bir 2020 yılbaşı partisine hazır olun. Joy Tekne Turu tarafından düzenlenecek bu büyüleyici organizasyonda canlı müzik, DJ performansları ve onlarca sürpriz sizi bekliyor olacak.

İncisu Yatı Yılbaşı 2020

Yeni yıla boğazda tekne turu ile girmek mi ister misiniz? Boğazın ortasında İncisu Yatında gerçekleşecek 2020 yılbaşı tekne turu programının detayları çok yakında web sitemizde!


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı