Taksim Sütliman Meyhanesi Yılbaşı 2023

Sütliman Taksim Teras Fasıl Meyhane, yılbaşında sizi eğlenceye çağırıyor.  İstanbul’un eğlence denince akla ilk gelen noktalarından Taksim’de şahane bir program, leziz bir menü Sütliman’da sizi bekliyor.

Izaka Terrace Yılbaşı Programı 2023

Izaka Terrace, unutulmaz bir yılbaşı partisine hazırlanıyor. Yansı ve Cefi’nin sesinden canlı canlı performanslar dinlerken Nebahat’in kıvrak dansları ve DJ Queto ile eğlence doruklara çıkacak.

Club IQ Taksim Yılbaşı 2023

Club IQ Taksim’de yılbaşı için rezervasyonlar başladı.  Her yıl birbirinden çılgın, birbirinden eğlenceli programlara imza atan Club IQ, bu yıl da yılbaşında coşku arayanları ağırlayacak…

Club Iq Taksim Yılbaşı 2022

Club IQ Taksim’de yılın her günü süren kesintisiz eğlence yılbaşında da sizlerle. GOGO Show, dans gösterileri, DJ Performansları ve sınırsız eğlence CLUB IQ2022 yılbaşı partisinde sizi bekliyor.

Izaka – CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Yılbaşı 2022

CVK Park Bosphorus Hotel’in panoramik boğaz manzarasına sahip restoranı İzaka Terrace, 2022 yılbaşı galasında ünlü şef Ali Ronay’ın hazırladığı şahane menü, Hera Arslan ve Zeynep Özyılmazel’in canlı performansları ile sizlerle olacak.

Club Iq Taksim Yılbaşı 2020

Yılın her günü olduğu gibi yılbaşında da en canlı yerlerin başında gelen Taksim, Club IQ ile dillere destan bir 2020 yılbaşı partisine şahit olacak. Dansçılar, DJ Ercüment Karanfil ve sürprizlerle dolu geceyi kaçırmayın.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı