Nişantaşı Meyhanesi 2023 Yılbaşı Programı

Nişantaşı’nın en nezih meyhanelerinden biri olan Nişantaşı Meyhanesi 2023 yılbaşı programında sizleri eğlenceye doyuracak. Dinleyicilerini büyülü bir yolculuğa çıkaracak Müge Ökten’in sahnesiyle dolu dolu bir eğlence sizleri bekliyor. 

Salomanje Nişantaşı Yılbaşı Programı 2023

Nişantaşı’nın ışıltılı Atiye Sokağında Salomanje’nin benzersiz ortamı 2023 yılbaşı akşamı leziz bir menüyle sizi bekliyor olacak.

Nişantaşı Divine Brasserie Jazz Club Yılbaşı 2023

Nişantaşı Divine Brasserie Jazz Club 31 Aralık gecesi gerçekleşecek 2023 yılbaşı galası programında sahnede Ayşen Zülfikar ile aryalardan başlayarak, Piaf’tan Chansonlar, İtalya’dan Napoliten esintilerine varan bir müzik festivaline ev sahipliği yapacak.

Altı Buçuk Ocakbaşı Nişantaşı Yılbaşı 2023

Altı Buçuk Ocakbaşı Restoran Yeni yıl kutlamaları için siz değerli konuklarına eşsiz tatlar içeren bir menü hazırlığı içerisinde.

Veranda Pera Yılbaşı 2023

Asmalımescit’in en keyifli adreslerinden Veranda Pera’da yılbaşı gecesi tüm İstanbul’u sallayacak bir eğlence sizi bekliyor.

Kaddeh Fulya Yılbaşı Programı 2023

Yeni yılın heyecanı etrafımızı sarmaya başlarken Kaddeh Fulya’da da hazırlıklar sürüyor. 2023’e harika bir başlangıç yapacağımız 31 Aralık gecesi Kaddeh’te eğlenceye doyacağız.

Hilton İstanbul Bosphorus Yılbaşı 2023

Hilton İstanbul Bosphorus 31 Aralık gecesi güçlü sesi ve yorumuyla Derya Bedavacı’yı sahnesinde ağırlıyor.  2023 yılbaşı özel galasında unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak Hilton İstanbul Bosphorus, eğlencesiyle yılbaşına damga vuracak.

Wyndham Grand Levent Yılbaşı 2023

Wyndham Grand Levent, 31 Aralık gecesi İstanbul’un en ses getirecek yılbaşı galalarından birine ev sahipliği yapacak. Müzik ve sanat dünyasının yıldızlarının toplandığı galada Selami Şahin, Suzan Kardeş, Doğu Demirkol, Kadir Çöpdemir ve Müjde Kızılkan bizlerle olacak.

Atiye Meyhane İstanbul Yılbaşı 2020

Nişantaşı’nda yer alan Atiye Meyhane 2020 yılbaşı gecesi için özel oluşturulmuş menüsü ve eşsiz eğlencesi ile konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

İTÜ Maçka Havuzbaşı Restaurant Yılbaşı Programı 2020

Maçka’nın şık dizaynı ve sıcacık ortamı ile sevilen mekanlarından Maçka İTÜ Havuzbaşı Restoran, 2020 yılbaşı galasında Nisan Akman ile koca bir yılın stresini bir gece atıp keyifli bir akşam geçirmenizi sağlayacak.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı