Şile Yılbaşı Mekanları

İstanbul Şile Yılbaşı Mekanları

The Sign Hotel Şile Yılbaşı 2024

The Sign Hotel Şile, yılbaşında keyifli bir konaklama ve eğlence deneyimi sunmak için hazırlıklara başladı. Şile’nin en huzurlu duraklarından biri olan otelimizde, 2024 yılbaşı programında Songül Budak ve Yorgo ile unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

Ramada by Wyndham Şile Yılbaşı Programı 2023

Yılbaşında şehrin içinde ama gürültüden uzakta Ramada by Wyndham’ın keyifli ortamında eğlenceli bir 2023 yılbaşı kutlaması sizi bekliyor…

Massha Şile Balıkçısı Yılbaşı 2023

Massha Şile Balıkçısı yılbaşında Ahmet Alp ve Orkestrası ile şahane bir eğlenceye imza atacak…  Şile’de yılbaşı kutlaması için eğlencesi bir alternatif sunan Massha’da leziz de bir menü ikram edilecek.

Bodega Butik Otel Şile Yılbaşı Programı 2023

2023 Yılbaşı partisi için Bodega Otel Şile sizlerle buluşmak için gün sayıyor. Yeni yıla girerken sizinle aynı heyecanı paylaşmak isteyen otelimiz misafirleri için güzel bir menü ve eğlence hazırlıyor.

The Sign Hotel Şile Yılbaşı 2023

Şile’nin en keyifli konaklama duraklarından biri The Sign Hotel’de Sonya ve Firstband Orkestrası eşliğinde şahane bir yılbaşı programı sizleri bekliyor.

Marin Balık Şile Yılbaşı 2023

Şile’nin mis gibi denizi ve rüya gibi manzarası eşliğinde 2023’e merhaba demek için hazır olun. Marin Balık Şile, Kerem Sarıtaş ve Orkestrası ile yılbaşında dillere destan bir eğlenceye ev sahipliği yapacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı