Sanatçılı Yılbaşı Programları 2023

İstanbul Sanatçılı Yılbaşı Programları 2023

Nossa Costa Ataköy Marina Yılbaşı 2023

Dillere destan eğlenceleriyle ünlü İstanbul’un sevilen mekanı Nossa Costa Ataköy Marina, 2023 yılbaşı balosunda Ceylan ile sınırsız eğlenceye ev sahipliği yapacak. Sahnesinde seslendirdiği şarkılar, türkülerle dinleyenlere bir şölen sunan Ceylan, yılbaşı akşamınıza eğlence katacak.

Hilton Maslak Yılbaşı 2023

Hilton İstanbul Maslak ile yeni yıla hep birlikte neşeyle merhaba diyelim… Efsaneleşen şarkıları, güzel sesiyle Candan Erçetin Hilton Maslak Otel’in 2023 yılbaşı kutlamasında bizlerle olacak.

Luvia Wow Hotel Yeşilköy Yılbaşı 2023

Sahnesinde birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Luvia Wow Hotel,  31 Aralık gecesi Serkan Kaya’nın muhteşem sahnesi ve sevilen şarkılarıyla yeni yılı karşılayacak.

Pullman Hotel İstanbul Yılbaşı 2023

Pullman İstanbul Otel, yeni yıl galasında Merve Özbey ile unutulmaz bir kutlama yapacak. Sahne performansı ve güçlü sesiyle her sahnesinde izleyenleri hayran bırakan Merve Özbey, 2023 yılbaşı galasında Pullman Hotel’de olacak.

Nardis Jazz Club Galata Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’un en sevilen jazz kulüplerinden biri olan Nardis Jazz, 31 Aralık gecesi de yeni yıla Jazz müziğe doyacağınız bir program hazırladı. Besteci, piyanist, vokalist, doğaçlamacı gibi sıfatlarıyla Uluslararası alanda birçok başarıya imza atmış sanatçı Meltem Ege, Galata’da dinleyenleri büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

Cahide Palazzo Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’un en eğlenceli mekanı Cahide Palazzo, 2023 yılbaşı galasıyla eğlenceye yeni yılda da hız kesmeyeceğinin sinyallerini veriyor. Sahnelerin dev ismi güzel sesli Sibel Can, 2023 yılbaşı gecesinde Cahide Palazzo sahnesinde izleyicilerle buluşacak.

Double Tree Hilton Avcılar Yılbaşı 2023

Double Tree Hilton Avcılar Otel’in şahane atmosferi 2023 yılbaşı galasında Ümit Besen ve Pamela ile şahane bir partiye ev sahipliği yapacak.

Jolly Joker Vadistanbul Yılbaşı 2023

31 Aralık Cumartesi gecesi Jolly Joker Vadistanbul’da Melike Şahin ile yılbaşı partisine davetlisiniz. Jolly Joker sahnesinin sevilen ismi Melike Şahin, en popüler şarkıları ve güzel sesi ile yılbaşı özel programında Vadistanbul’daki konuklarıyla buluşacak…

Jolly Joker Kartal İstmarina Yılbaşı 2023

Jolly Joker Kartal İstmarina, 2023 yılbaşında Ayta Sözeri‘nin güçlü sesi ve muhteşem sahne performansıyla girmeye hazırlanıyor.

Jolly Joker Private Yılbaşı 2023

Jolly Joker Private İstanbul, yılbaşı özel programında sahnesinde Yaşar ve onun efsane şarkılarını ağırlıyor. Eğlence ve müziğin sürüp gideceği 2023 yılbaşı partisinde dünya mutfağından seçkin lezzetler de bizimle olacak.

 

Kaya İstanbul Fair Convention Hotel Yılbaşı 2022

Kaya İstanbul Fair Convention Hotel, 2022 yılbaşı galasında en eğlenceli şarkıları, en neşeli performansları ile Rober Hatemo’yu sahnesinde ağırlıyor.  İstanbul’un en ses getirecek yılbaşı programlarından birine dahil olmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Büyük Kulüp İstanbul Yılbaşı Balosu 2022

İstanbul Büyük Kulüp 2022 yılbaşı balosunda güzel sesiyle hepimizin sevgilisi Bengü’yü sahnesinde ağırlayacak. Patron Orkestrası ve Bengü, 31 Aralık gecesi kış bahçesinde müthiş bir performans sergileyecek.

1/6123456

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı