Sanatçılı Yılbaşı Programları 2024

İstanbul Sanatçılı Yılbaşı Programları 2024

Hilton Garden Inn Beylikdüzü Yılbaşı 2023

Hilton Garden Inn Beylikdüzü’nde muhteşem bir yılbaşı kutlamasına hazırlanıyoruz. Unutulmayan şarkıları ve eğlencesi ile Sibel Alaş, Rumeli Gültekin ve Sedat Yeğin Hilton Garden Inn Beylikdüzü’nde bizlerle olacak.

Ulu Orta Restaurant Yılbaşı Programı 2022

Ulu Orta Restaurant 31 Aralık gecesi şahane bir yılbaşı gala programı ile sizlerle… Of Aman Nalan’ın en sevilen şarkıları ve Gullüm Show’un kahkahaları çınlatacağı gösterisi Ulu Orta’da gerçekleşecek.

Sahne İstanbul Yılbaşı 2023

İstanbul’un en ünlü sahnesinde Türkiye’nin en ünlü pop yıldızı Demek Akalın’la unutulmaz bir 2023 yılbaşı galasına davetlisiniz.

Hilton İstanbul Bosphorus Yılbaşı 2023

Hilton İstanbul Bosphorus 31 Aralık gecesi güçlü sesi ve yorumuyla Derya Bedavacı’yı sahnesinde ağırlıyor.  2023 yılbaşı özel galasında unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak Hilton İstanbul Bosphorus, eğlencesiyle yılbaşına damga vuracak.

Ouzo Roof Restaurant Yılbaşı Programı 2023

Wyndham Grand Kalamış’ın eşsiz mekanı Ouzo Roof Restaurant’ta muhteşem bir yılbaşı kutlamasına hazır olun. Zeynep Mansur ve Ümit Sayın’ın sesinden en sevilen şarkıları dinleyeceğimiz 31 Aralık gecesi müziğe doyacağız.

Yeni Gazino İstanbul Yılbaşı 2023

Eğlence hayatının yıllanmış ama eskimeyen gazino kültürüne yeniden hayat veren Yeni Gazino yılbaşına bomba gibi bir programla giriyor. Hülya Avşar ve Seccad Mehmedi’nin unutulmaz sahne programlarıyla eğlencenin doruklarını görmek için siz de 31 Aralık gecesi Yeni Gazino’da yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Büyük Kulüp İstanbul Yılbaşı Balosu 2023

İstanbul’da en yeni eğlencelerin en eski mekanı Büyük Kulüp’te bir başka yılbaşı kutlamaları sizi bekliyor. 5 farklı salonda 5 farklı eğlence ile birbirinden ünlü isimler Büyük Kulüp Sahnesinde olacak.

Westport Kalamış Yılbaşı 2023

Kalamış’da eğlenceli buluşmaların ilk akla gelen mekanı Westport 2023’e KÖFN ile merhaba diyecek… Yılın son gecesinde başka bir eğlence arayanları Kadoköy’e çağıran Westport Kalamış, KÖFN’ün en sevilen şarkıları ve sürprizleriyle yeni yılı karşılayacak.

Wyndham Grand Levent Yılbaşı 2023

Wyndham Grand Levent, 31 Aralık gecesi İstanbul’un en ses getirecek yılbaşı galalarından birine ev sahipliği yapacak. Müzik ve sanat dünyasının yıldızlarının toplandığı galada Selami Şahin, Suzan Kardeş, Doğu Demirkol, Kadir Çöpdemir ve Müjde Kızılkan bizlerle olacak.

The Green Park Hotel Merter 2023 Yılbaşı Programı

Sevilen şarkılarıyla Mahmut Tuncer, The Green Park Hotel Merter 2023 yılbaşı programında sizlerle… Mahmut Tuncer, Merter The Green Park Otel 2023 yılbaşı programında eğlenceli sahnesiyle dinleyenlere müzik ziyafeti yaşatacak.

Büyükçekmece Eser Premium Hotel Yılbaşı 2023

Türk Musikisi’ nin altın sesi Yılmaz Morgül, Eser Otel yılbaşı 2023 yılbaşı galasında sevenlerini adeta büyüleyecek. Şahane deniz manzaralı Eser Premium Hotel 2023 yılbaşı programında eğlenceli sahnesiyle Yılmaz Morgül ile müziğe doyacaksınız.

IF Beşiktaş Yılbaşı 2023

IF Performance Hall Beşiktaş 2023 yıbaşı programında sevilen sanatçı Ozbi eğlence dolu bir sahne ile sizlerle… Duygularını şarkılarıyla anlatan Ozbi, IF Beşiktaş yılbaşı 2023 programında konuklarına eğlence dolu bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

1/71234567

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı