Restoran & Meyhane Yılbaşı Programları 2023

İstanbul Restoran & Meyhane Yılbaşı Programları 2023

Nossa Costa Ataköy Marina Yılbaşı 2023

Dillere destan eğlenceleriyle ünlü İstanbul’un sevilen mekanı Nossa Costa Ataköy Marina, 2023 yılbaşı balosunda Ceylan ile sınırsız eğlenceye ev sahipliği yapacak. Sahnesinde seslendirdiği şarkılar, türkülerle dinleyenlere bir şölen sunan Ceylan, yılbaşı akşamınıza eğlence katacak.

Teos Beach Kınalıada Yılbaşı 2023

İstanbul’da ama İstanbul’un gürültüsünden karmaşasından çok uzakta bir yılbaşı partisine ne dersiniz? Teos Kınalıada, yeni yılı sevdiklerinizle sıcak ve samimi atmosferinde keyifle karşılayacağınız bir programla sizleri Kınalıada’ya davet ediyor.

Nanna İstanbul Yılbaşı 2023

31 Aralık Cumartesi gecesi Nanna Restaurant’ta yılbaşı özel programı ile Yeliz rüzgarı esecek. Muhteşem bir sahne performansı, yepyeni şarkılardan oluşan efsane repertuvarı ile Yeliz Nanna Restaurant’ta dinleyicilerini müziğe doyuracak…

Marin Balık Şile Yılbaşı 2023

Şile’nin mis gibi denizi ve rüya gibi manzarası eşliğinde 2023’e merhaba demek için hazır olun. Marin Balık Şile, Kerem Sarıtaş ve Orkestrası ile yılbaşında dillere destan bir eğlenceye ev sahipliği yapacak.

Tria Terrace Restaurant Yılbaşı Programı 2023

Sultanahmet’in en güzel manzaralarından birinde Tria Terrace Restaurant’ın leziz menüsüyle yeni yılı kutlamaya hazır olun. Et ve balık olmak üzere iki çeşit menü seçeneğinin sunulacağı gecede keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Kumkapı Afrodit Restaurant Yılbaşı Programı 2023

Kumkapı’nın eğlence merkezi Afrodit Restoran, 2023 yeni yıl partisiyle dopdolu bir eğlenceye hazırlanıyor. Aşkı Ala Orkestrası, Duygu Sancaktaroğlu, Aslı Maj ve Agop’un eşsiz sahneleri, Oryantal Özlem’in kıvrak dansları yılbaşında bizlerle olacak.

Hadi Karaköy Yılbaşı 2023

Hadi Yeni Nesil Meyhane, 2023 yılbaşı programı ile Karaköy’de meyhane eğlencesine farklı bir boyut kazandırıyor. Bildiğimiz eğlenceyi sürpriz showlar ve eklemelerle doruklara çıkaracak olan Hadi Karaköy, sizi de bu eğlenceye davet ediyor.

Luvia Wow Hotel Yeşilköy Yılbaşı 2023

Sahnesinde birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Luvia Wow Hotel,  31 Aralık gecesi Serkan Kaya’nın muhteşem sahnesi ve sevilen şarkılarıyla yeni yılı karşılayacak.

Çakılkeyf Restaurant İdealtepe Yılbaşı 2023

Fasılları, eğlenceleri ile Maltepe’nin sevilen mekanı Çakılkeyf Restaurant, 2023 yılbaşı eğlencesinde de şanını yürütecek. Sahnemizin en sevilen isimleri Emre Hancı, Beste Yıldırım ve Ertan Eren’in bizlerle olacağı gecede oryantal showlarla keyif doruklara çıkacak.

Villa De Mios Bahçeşehir Yılbaşı 2023

Sıra dışı konsepti, Başakşehir Göleti’ne komşu şahane ortamı ile , Villa De Mios Bahçeşehir 2023 yılbaşı galası ile konuklarına eğlenceli bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Yılbaşına yakışır bir eğlencenin yaşanacağı gecede dansöz gösterileri ve sürprizler hiç bitmeyecek.

Cahide Palazzo Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’un en eğlenceli mekanı Cahide Palazzo, 2023 yılbaşı galasıyla eğlenceye yeni yılda da hız kesmeyeceğinin sinyallerini veriyor. Sahnelerin dev ismi güzel sesli Sibel Can, 2023 yılbaşı gecesinde Cahide Palazzo sahnesinde izleyicilerle buluşacak.

Ruby İstanbul Yılbaşı 2022

İstanbul boğazının muhteşem manzarası eşliğinde Ruby’nin tadına doyamayacağınız lezzetleri 31 Aralık Cuma gecesi sizleri bekliyor.  Rezervasyon için geç kalmayın

1/512345

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı