Restoran & Meyhane Yılbaşı Programları 2020

İstanbul Restoran & Meyhane Yılbaşı Programları 2020

Ruby İstanbul Yılbaşı 2022

İstanbul boğazının muhteşem manzarası eşliğinde Ruby’nin tadına doyamayacağınız lezzetleri 31 Aralık Cuma gecesi sizleri bekliyor.  Rezervasyon için geç kalmayın

Champions Meyhane Yılbaşı Programı 2022

Champions Meyhane, 2022 yeni yıl galasında sahnede Nagihan Uz ve Utku Murat Korkan ile muhteşem bir eğlenceye ev sahipliği yapıyor. Champions Meyhane’nin leziz yemekleriyle özel gala menüsü ile birleşen eğlenceli ortamı yılbaşında sizleri bekliyor.

Nossa Costa Yılbaşı 2022

Nossa Costa sahnesi yılbaşı gecesi Kubat’la muhteşem saatlere ev sahipliği yapıyor.  Gece boyunca kesintisiz canlı müzik, eğlence ve yılbaşı galasına özel hazırlanan leziz menü için geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Sahne İstanbul Yılbaşı 2022

İstanbul’un en ünlü sahnesi, en meşhur eğlencesi Sahne İstanbul, 2022 yılbaşı gecesinde muhteşem sahnesiyle Simge Sağın‘ı ağırlayacak. Eğlence, müzik ve neşe dolu yılbaşı galasında yerinizi almak için geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Mektup Beyoğlu Yılbaşı 2022

31 Aralık gecesi Beyoğlu’nun en dolu eğlencelerinden biri de Mektup Sahnesi’nde gerçekleşecek. Özlem Ağrı ve Eymen Kulcu’nun sahne showlarıyla renklenecek gecede leziz bir menü de sizleri bekliyor olacak.

Meyhane Kafası Avcılar Yılbaşı 2022

Meyhane Kafası’nda  yılbaşı keyfi bir başka yaşanacak. Timuçin ve Efe’nin muhteşem canlı performansları, oryantal ve perküsyon showları ve gece boyunca bitmeyen sürprizlerle Avcılar Meyhane Kafası’nda yeni yıl coşkusu unutulmaz olacak.

Günay Restaurant İstanbul Yılbaşı 2022

Günay Restaurant, 31 Aralık gecesi sahnesinde Süperstar Ajda Pekkan’ı ağırlıyor. Muhteşem sesi, dolu dizgin sahnesi ile süperstar showunu kaçırmamak için rezervasyon yapmakta geç kalmayın.

Ouzo Roof Restaurant Yılbaşı 2022

Yılbaşında Ouzo Roof Restaurant, eşsiz bir müzik ve lezzet ziyafetine ev sahipliği yapıyor. Akdeniz mutfağının sevilen lezzetleri ile Kalamış Ouzo Roof Restaurant’ın muhteşem lezzetlerini deneyimlemek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Ulu Orta Restaurant İstanbul Yılbaşı 2022

Ulu Orta Restaurant’ın dillere destan eğlencesi 2022’ye gireceğimiz 31 Aralık gecesi çok özel sürprizlerle daha da iddialı olacak… Güzelliği, sesi ve şarkıları ile Günel Zeynalova muhteşem bir performansla yılbaşı galasında bizimle olacak.

Pera Adalı Meyhane Yılbaşı 2022

Pera Adalı Restaurant, eşi benzeri olmayan Haliç manzarası ve Saro Sarotonin’in canlı performansı eşliğinde 2022 yılını karşılamaya hazırlanıyor.  Gecenin şanına yakışır bir program hazırlayan Pera Adalı her zamanki gibi hop oturup hop kalkacak bir eğlence sunacak.

Izaka – CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Yılbaşı 2022

CVK Park Bosphorus Hotel’in panoramik boğaz manzarasına sahip restoranı İzaka Terrace, 2022 yılbaşı galasında ünlü şef Ali Ronay’ın hazırladığı şahane menü, Hera Arslan ve Zeynep Özyılmazel’in canlı performansları ile sizlerle olacak.

350 İstanbul Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı gecesi heyecanı 350 İstanbul’da yaşanacak. Dilek Keçik, Can Sarıoğlu ve Murat İmran’ın sahne alacağı gecede bol eğlence bol neşe bizlerle olacak. Siz de yeni yıla mutlulukla girmek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

1/41234

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları