Restoran & Meyhane Yılbaşı Programları 2024

İstanbul Restoran & Meyhane Yılbaşı Programları 2024

Villa De Mios Bahçeşehir Yılbaşı 2024

Bu özel gecede, Villa De Mios’un şık atmosferinde sevdiklerinizle birlikte eğlenceli anlar yaşayacak, canlı müzikle coşacak ve lezzet dolu bir akşamın keyfini çıkaracaksınız.

Port Otel Büyükada Yılbaşı Programı 2024

Port Otel, 2024 yılbaşını unutulmaz kılacak muhteşem bir programa ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor! Bu özel gece, Port Otel’in sıcak atmosferinde, eğlenceli etkinlikler ve lezzet dolu bir menü ile dolup taşacak.

Yeşilyurt Spor Kulübü Yılbaşı Programı 2024

Yeşilyurt Spor Kulübü, 2024 yılbaşını coşku dolu bir programla karşılıyor! Bu özel gece, spor ve eğlencenin buluştuğu Yeşilyurt Spor Kulübü’nde unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak.

Günay Restaurant İstanbul Yılbaşı 2024

Günay Restaurant, 2024’ün ilk anlarını muazzam bir atmosferde karşılamak için hazırlıklara başladı. 31 Aralık gecesi sahnesine konuk edeceği müziğin efsane ismi Emrah ile bu özel gecenin tadını çıkarmaya davet ediyor.

Nişantaşı Meyhanesi 2023 Yılbaşı Programı

Nişantaşı’nın en nezih meyhanelerinden biri olan Nişantaşı Meyhanesi 2023 yılbaşı programında sizleri eğlenceye doyuracak. Dinleyicilerini büyülü bir yolculuğa çıkaracak Müge Ökten’in sahnesiyle dolu dolu bir eğlence sizleri bekliyor. 

La Boom Emirgan Yılbaşı Programı 2023

Yılın son gününde La Boom Emirgan’da müzik ve lezzet bir arada… 2023 yılbaşı partisi ile kesintisiz müzik ve gastronomik bir şölen sizleri bekliyor olacak.

La Boucherie İstanbul Yılbaşı Programı 2023

La Boucherie Dinner Theatre, 31 Aralık gecesi canlı müzik eğlencesi ve leziz menüsüyle yılbaşını kutlamaya hazırlanıyor. Özer Atik ve Aybüke Albere eşliğinde keyifli bir yılbaşı kutlaması için yerinizi ayırtmakta geç kalmayın.

Salomanje Nişantaşı Yılbaşı Programı 2023

Nişantaşı’nın ışıltılı Atiye Sokağında Salomanje’nin benzersiz ortamı 2023 yılbaşı akşamı leziz bir menüyle sizi bekliyor olacak.

Nişantaşı Divine Brasserie Jazz Club Yılbaşı 2023

Nişantaşı Divine Brasserie Jazz Club 31 Aralık gecesi gerçekleşecek 2023 yılbaşı galası programında sahnede Ayşen Zülfikar ile aryalardan başlayarak, Piaf’tan Chansonlar, İtalya’dan Napoliten esintilerine varan bir müzik festivaline ev sahipliği yapacak.

Tuzla Lagos Balık 2023 Yılbaşı

Tuzla Lagos Balık Restaurant 2023 yılbaşı programı ile şahane bir eğlence sizleri bekliyor. Keyifli bir müzik şölenine eşlik edecek leziz menüsüyle Tuzla Lagos Restoran, unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi vaadediyor. 

Maşuk Devri Meyhane Kadıköy Yılbaşı Programı 2023

Maşuk Devr-î Meyhane, 2022’nin son gecesinde enfes bir veda, 2023’e ise unutulmaz bir merhaba demek için sizleri Kadıköy’e davet ediyor.

Kilyos Meyhanesi 2023 Yılbaşı Programı

Kilyos Meyhanesi 2023 yılbaşı programında kadehler mutluluğa ve yeni umutlara kaldırılacak. Canlı fasıl eşliğinde en keyifli yılbaşı programlarından birine ev sahipliği yapacak Nevizade Meyhanesi ile dolu dolu bir program sizleri bekliyor.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı