Yılbaşı Partileri 2023

İstanbul Yılbaşı Partileri 2023

Teos Beach Kınalıada Yılbaşı 2023

İstanbul’da ama İstanbul’un gürültüsünden karmaşasından çok uzakta bir yılbaşı partisine ne dersiniz? Teos Kınalıada, yeni yılı sevdiklerinizle sıcak ve samimi atmosferinde keyifle karşılayacağınız bir programla sizleri Kınalıada’ya davet ediyor.

Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul Yılbaşı 2023

Dünyanın en güzel manzaralarından biri eşliğinde Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul konforunda yeni yılı karşılamaya ne dersiniz. 2023 yılbaşı gecesinde konuklarına alternatif eğlenceler sunan otelimiz her birinde maksimum eğlence vaat ediyor.

Ramada Otel Merter Yılbaşı Programı 2023

Ramada Hotel & Suites By Wyndham İstanbul Merter muhteşem bir eğlence ile 31 Aralık Cumartesi gecesi yeni yıla girmeye hazırlanıyor.  Fatoş Kumru ve Tanıl Özbek ile bol bol dans edip eğleneceğimiz 2023 yılbaşı galasında sürprizler hiç bitmeyecek.

Chilai Bebek Yılbaşı Programı 2023

Muhteşem konumu, İstanbul Boğazı manzarası ile Bebek’in en keyifli mekanı Chilai, 2023 yılbaşı partisinde eğlence ve lezzeti bir arada sunuyor. Usta şeflerin ellerinden çıkan muazzam bir menünün sunulacağı gecede dans ve müzik hiç hız kesmeyecek.

Hadi Karaköy Yılbaşı 2023

Hadi Yeni Nesil Meyhane, 2023 yılbaşı programı ile Karaköy’de meyhane eğlencesine farklı bir boyut kazandırıyor. Bildiğimiz eğlenceyi sürpriz showlar ve eklemelerle doruklara çıkaracak olan Hadi Karaköy, sizi de bu eğlenceye davet ediyor.

Nardis Jazz Club Galata Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’un en sevilen jazz kulüplerinden biri olan Nardis Jazz, 31 Aralık gecesi de yeni yıla Jazz müziğe doyacağınız bir program hazırladı. Besteci, piyanist, vokalist, doğaçlamacı gibi sıfatlarıyla Uluslararası alanda birçok başarıya imza atmış sanatçı Meltem Ege, Galata’da dinleyenleri büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

Adamar Hotel İstanbul Yılbaşı Programı 2023

Adamar Hotel İstanbul’un Panoramik Restaurant’ında ailenizle yeni yılı keyifle karşılayabileceğiniz bir organizasyon sizleri bekliyor. Sultanahmet’i seyreden eşsiz manzarasıyla hizmet veren Panoramik Restoran, 2023 yılbaşı menüsünde leziz tatlara yer verecek.

Jolly Joker Vadistanbul Yılbaşı 2023

31 Aralık Cumartesi gecesi Jolly Joker Vadistanbul’da Melike Şahin ile yılbaşı partisine davetlisiniz. Jolly Joker sahnesinin sevilen ismi Melike Şahin, en popüler şarkıları ve güzel sesi ile yılbaşı özel programında Vadistanbul’daki konuklarıyla buluşacak…

Jolly Joker Kartal İstmarina Yılbaşı 2023

Jolly Joker Kartal İstmarina, 2023 yılbaşında Ayta Sözeri‘nin güçlü sesi ve muhteşem sahne performansıyla girmeye hazırlanıyor.

Jolly Joker Private Yılbaşı 2023

Jolly Joker Private İstanbul, yılbaşı özel programında sahnesinde Yaşar ve onun efsane şarkılarını ağırlıyor. Eğlence ve müziğin sürüp gideceği 2023 yılbaşı partisinde dünya mutfağından seçkin lezzetler de bizimle olacak.

 

The Badau Yılbaşı 2022

İstanbul’da yer alan Türkiye’nin en kapsamlı jazz kulübü The Badau’da yeni yıl bambaşka geliyor. Dilek Sert Erdoğan Quartet ile jazz müziğe, The Badau ile gastro lezzetlere doyacağınız program için rezervasyon yaptırmakta geç kalmayın.

Hayal Kahvesi Atakent Yılbaşı 2022

Hayal Kahvesi Atakent, yılbaşında DJ Kaan Gökman ile Zamanda Yolculuğa çıkıyor. Her dönemin en sevilen şarkılarıyla coşup eğlenecek, zamanın büyüsüyle eğleneceğimiz programda olmak için sınırlı sayıda yeri kaçırmayın…

1/6123456

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı