Sortie İstanbul Yılbaşı 2023

Koca bir senenin son gecesinde Sortie’de muhteşem bir 2023 yılbaşı partisine hazır olun… Sortie Restaurant’ta akşam saatlerinde Club’de ise 22:00’dan sonra başlayacak programlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam edeceğiz.

Sunset Grill Bar Yılbaşı 2023

Sunset Grill Bar’da Şef Fabrice Canelle’in özel menüsü eşliğinde keyifli saatler sizleri bekliyor.

Alaf Bistronomi Yılbaşı Programı 2023

2023 Michelin Bib Gourmand Ödüllü restoran Alaf Bistronomi muhteşem menüsüyle yılbaşında sizlerle olmaya devam edecek. Teras’ta yılbaşı partisi ve Şef’in özel menüsü 31 Aralık’ta Alaf’ta…

Civarda Kuruçeşme Yılbaşı Programı 2023

Kuruçeşme’de muhteşem manzarası ve leziz menüsü ile gidenlerin tutkunu olduğu Civarda yılbaşında da muhteşem bir eğlenceyle sizinle olacak. Yılın son saatlerini eğlenceyle geçirecek konuklarımız DJ Tolga Yüksel ile 90’ların00’lerin en unutulmaz şarkılarıyla coşacak.

Sunset Grill Bar Yılbaşı 2020

31 Aralık Salı akşamı çok özel bir yeni yıl kutlaması Sunset Grill Bar’da sizi bekliyor. Şef Fabrice Canelle’nin özel olarak seçtiği menü konuklarımıza servis edilirken Esra Güner’in güzel sesi bizlere eşlik edecek. Ayrıca DJ Mert ve DJ Levent’te sahne performansları ile geceye eşlik edecek.

Sortie İstanbul Yılbaşı Programı 2020

İstanbul Boğazının tüm güzelliğine hakim konumuyla şehrin en güzel mekanlarından biri arasında yıllardır yerini koruyan Sortie, 2020 yılbaşı gecesinde de bomba gibi bir gece düzenleyecek. Programın detayları için web sitemizi takipte kalmayı unutmayın.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı