Konaklamalı Yılbaşı Programları & Yılbaşı Turları 2020

İstanbul Konaklamalı Yılbaşı Programları & Yılbaşı Turları 2020

Crowne Plaza İstanbul Florya Yılbaşı Programı 2020

2020 yılbaşı galasında İstanbul’un en çok ses getirecek programlarından biri Crowne Plaza Florya’da gerçekleşecek. Şarkılarıyla herkesin kalbinde taht kuran Bengü ile kulağımızın pasını silip şeflerimizin özel lezzetleriyle hazzın doruklarına çıkacağınız bir gece için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Hilton İstanbul Bosphorus Yılbaşı Programı 2020

2020’yi Hilton İstanbul Bosphorus’da masal gibi bir organizasyonla karşılayın! 31 Aralık gecesi gerçekleşecek olan ikonik yılbaşı balosunda sahnede sesi ve şarkılarıyla herkesin hayran olduğu Özcan Deniz olacak.

Ajia İstanbul Hotel Yılbaşı 2020

Osmanlı’dan kalma mimarisi ile İstanbul Boğazının incisi Ajia Hotel’de 2020 yılını hep birlikte karşılayacağız. DJ Performanslar, nefis bir Ajia menüsü ve süprizleri kaçırmamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Gönen Hotel Yılbaşı Programı 2020

5 yıldızlı otel konforunda, kaliteli bir ortamda şık bir 2020 yılbaşı galası için sizi İstanbul Gönen Hotel’e bekliyoruz. O Ses Türkiye Adem Demir’in sahnesi ile başlayıp sürekli yükselecek bir eğlence, lezzetli ikramlıklarımız ve daha birçok imkandan yararlanmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

The Sign Hotel Şile Yılbaşı 2020

İstanbul’un en güzel kaçamak noktalarından Şile’nin doğasında, The Sign Otel’in konforunda muhteşem bir 2020 yılbaşı galası için hazır olun!

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Yılbaşı 2020

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 2020 yılbaşı gala gecesi muhteşem konseptiyle süslediği Kalamış Balo Salonu’nda Mehmet Erdem’in şarkılarıyla yeni yıla giriş yapacak.

Wyndham Grand İstanbul Europe Yılbaşı 2020

Kusursuz organizasyonları, konforlu konaklama deneyimlerinin adresi Wyndham Grand İstanbul Europe, 2020 yılbaşı galasında şarkılarıyla ve naif sesiyle hepimizin gönlünü kazanan Aslı Güngör ile Gül Çetin’i sahnesinde ağırlayacak.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Yılbaşı 2020

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, yeni yıla hem lezzetlere hem de müziğe doyacağınız bir programla yeni yılı karşılıyor. Sahne performansı ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Rıza Cumhur Demir’in sahne alacağı gecede muhteşem bir gala menüsü de sizleri bekliyor olacak.

Green Park Hotel Merter Yılbaşı Programı 2020

Green Park Pendik Hotel, 2020 yılbaşı galasında Nilay Dorsa’nın assolistliğini üstleneceği eğlenceli, keyifli bir organizasyon hazırlıyor.

Green Park Hotel Bostancı Yılbaşı 2020

Green Park Otel Bostancı’da şahane bir yeni yıl eğlencesi ile konuklarını ağırlayacak. 80’li yılların en sevilen ismi Gülden Karaböcek ve 90’ların megastarı Tayfun 2020 yılbaşı galasında sizlerle olacak.

1/3123

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları