Maşuk Devri Meyhane Kadıköy Yılbaşı Programı 2023

Maşuk Devr-î Meyhane, 2022’nin son gecesinde enfes bir veda, 2023’e ise unutulmaz bir merhaba demek için sizleri Kadıköy’e davet ediyor.

Afra Suadiye Yılbaşı Programı 2023

Suadiye’de eğlence ve lezzetin buluşma noktası Afra, 2023 yılbaşı kutlamasıyla sizi bekliyor. Özel kutlamalara yaptığı kusursuz ev sahipliğiyle ünlü Afra Suadiye’de yılbaşında karnımız lezzete gözlerimiz eğlenceye doyacak.

Müzeyyenin Balkonu Kadıköy Yılbaşı Programı 2023

31 Aralık gecesi, 2022’nin bitişi, 2023’ün yeni umutlarla başlangıcını kutlamak için Müzeyyen’in Balkonu sizi çağırıyor.

Cumba Sahne Kadıköy Yılbaşı 2023

Bağdat Caddesi’nin sevilen mekanlarından Cumba Sahne’de yılbaşı özel programıyla 31 Aralık’ta şahane bir eğlenceye davetlisiniz. 

Meylihane Meyhane Kadıköy Yılbaşı Programı 2023

Kadıköy’ün en gözde mekanlarından biri Mey’li Hane’de 80’ler, 90’lar ve2000’lerin en popüler şarkılarıyla muhteşem bir 2023 yılbaşı partisi sizi bekliyor.

The Badau Yılbaşı 2023

The Badau’da yeni yılın coşkusu bambaşka geliyor. Türkiye’nin en büyük caz kulübü The Badau’da özenle hazırlana gastro sunumu ve sahnemizde sevilen seslerimiz sizlerle olacak.

Sahibinin Sesi Şaşkınbakkal Yılbaşı 2023

Şaşkınbakkal’da seyrine doyum olmaz bir manzara eşliğinde Sahibinin Sesi’nin muhteşem eğlencesiyle yılbaşını karşılamaya hazır olun. 

Ouzo Roof Restaurant Yılbaşı Programı 2023

Wyndham Grand Kalamış’ın eşsiz mekanı Ouzo Roof Restaurant’ta muhteşem bir yılbaşı kutlamasına hazır olun. Zeynep Mansur ve Ümit Sayın’ın sesinden en sevilen şarkıları dinleyeceğimiz 31 Aralık gecesi müziğe doyacağız.

Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel Yılbaşı 2023

İstanbul’un en özel konumlarından birinde, lüks ve konforun birleştiği Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel’de muhteşem bir 2023 yılbaşı galasına hazır mısınız?

Büyük Kulüp İstanbul Yılbaşı Balosu 2023

İstanbul’da en yeni eğlencelerin en eski mekanı Büyük Kulüp’te bir başka yılbaşı kutlamaları sizi bekliyor. 5 farklı salonda 5 farklı eğlence ile birbirinden ünlü isimler Büyük Kulüp Sahnesinde olacak.

Westport Kalamış Yılbaşı 2023

Kalamış’da eğlenceli buluşmaların ilk akla gelen mekanı Westport 2023’e KÖFN ile merhaba diyecek… Yılın son gecesinde başka bir eğlence arayanları Kadoköy’e çağıran Westport Kalamış, KÖFN’ün en sevilen şarkıları ve sürprizleriyle yeni yılı karşılayacak.

The Badau Yılbaşı 2022

İstanbul’da yer alan Türkiye’nin en kapsamlı jazz kulübü The Badau’da yeni yıl bambaşka geliyor. Dilek Sert Erdoğan Quartet ile jazz müziğe, The Badau ile gastro lezzetlere doyacağınız program için rezervasyon yaptırmakta geç kalmayın.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı