Westport Pub İstanbul Yılbaşı 2020

Wesport Pub Kadıköy’de bulabileceğiniz en eğlenceli 2020 yılbaşı partisi için kolları sıvadı. İlhan Güryalçın, Circus ve DJ Performansların sahne alacağı yılbaşı partisi için geç kalmadan yerinizi alın.

Asteri By Theo Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı galasında Asteri By Theo’da Türk & Yunan Müziğinin güçlü seslerinden İrem ve Buziki üstadı Hakan ve Orkestrası ile şahane bir program sizleri bekliyor. Rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Mon Amour İstanbul Yılbaşı 2020

Mon Amour 17. Kat, 2020 yılbaşı galasında Jeyan Büyükburç’un sahnesi, DJ Performansları ve yılbaşının vazgeçilmez eğlencesi oryantal showlarla çılgın bir geceye imza atacak.

Müsaade Kadıköy Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı gecesi Müsaade Kadıköy’de hep birlikte yeni yılı karşılıyoruz. Müsaade Meyhane’nin lezzetli mezeleri, yemekleri arasından en özellerini seçtiğimiz gala menümüzün tadımına herkesi bekliyoruz.

Türkan Meyhane Kadıköy Yılbaşı 2020

Sınırsız eğlence ve sınırsız lezzetin buluşma noktası Türkan Meyhanesi, 2020 yılbaşı galasında size nostaljik bir tur yaşatacak.

Doroc XL Kadıköy Yılbaşı 2020

İstanbul’un en iyi alternatif müzik mekanlarından biri olan Doroc XL, 31 Aralık gecesi için müziksever konuklarına eğlenceli bir akşam planlıyor. Dj Performansları ile renklenecek eğlencede gece boyunca süprizler sizi bekliyor.

Cadde Sorti Club Yılbaşı 2020

Anadolu yakasında Bağdat Caddesi’nde eğlencenin nabzının attığı Cadde Sorti, 2020 yılbaşı galası için bomba gibi bir program hazırladı. Aleyna Dalveren’in güzel sesi, sürpriz DJ’ler ve leziz bir gala menüsü Cadde Sorti’de sizi bekliyor. 

İncisu Yatı Yılbaşı 2020

Yeni yıla boğazda tekne turu ile girmek mi ister misiniz? Boğazın ortasında İncisu Yatında gerçekleşecek 2020 yılbaşı tekne turu programının detayları çok yakında web sitemizde!


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları