Türkçe Meze İstanbul Yılbaşı 2020

Muhteşem Haliç manzarası ile görenleri kendine hayran bırakan Türkçe Meze, 2020 yılbaşı partisinde DJ eşliğinde 90’lar Türkçe Pop ile çılgınlar gibi eğleneceğiniz bir programa imza atacak.Siz de bu güzel geceyi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Veranda Pera Yılbaşı 2020

2019’un kapanışı Veranda’da yapılır. Asmalımescit’in en eğlenceli mekanlarından biri olan Veranda Pera’da unutulmaz bir 2020 yılbaşı partisi düzenliyoruz. Üstelik leziz de bir menü sizlerle olacak. Rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Lazzoni Hotel Yılbaşı 2020

Lazzoni Hotel, Haliç’in eşsiz manzarasına eşlik edecek Deniz Yükseler’in muhteşem sahne performansı ile 2020 yılbaşı galasına hazırlanıyor. Jin Teras’ta gerçekleşecek olan yılbaşı galasında Lazzoni Hotel şeflerinin geceye özel hazırladığı lezzetler bize eşlik edecek.

Lulu Lounge İstanbul Yılbaşı 2020

Lulu Lougne, 2020 yılbaşı gecesi Fındıklı’da muhteşem bir boğaz manzarası eşliğinde keyifli bir etkinliğe imza atacak. Canlı DJ Performansları, ikramlarımız ve sürprizlerle dolu yılbaşı çekilişimizi kaçırmamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Yılbaşı 2020

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, yeni yıla hem lezzetlere hem de müziğe doyacağınız bir programla yeni yılı karşılıyor. Sahne performansı ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Rıza Cumhur Demir’in sahne alacağı gecede muhteşem bir gala menüsü de sizleri bekliyor olacak.

Joy Club İstanbul Yılbaşı Partisi 2020

Beyoğlu’nun eğlenceli noktası Joy Club, 31 Aralık gecesi düzenleyeceği partiyle yeni yıla bomba gibi bir giriş planlıyor. Dans, müzik ve eğlencenin hiç gaz kesmeden yeni yılın ilk ışıklarına kadar süreceği  yılbaşı partisinde yerini almak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Club Iq Taksim Yılbaşı 2020

Yılın her günü olduğu gibi yılbaşında da en canlı yerlerin başında gelen Taksim, Club IQ ile dillere destan bir 2020 yılbaşı partisine şahit olacak. Dansçılar, DJ Ercüment Karanfil ve sürprizlerle dolu geceyi kaçırmayın.

Rıddım Club İstanbul Yılbaşı 2020

Taksim’de her gece konuklarını ağırlayan Rıddım Bar, 31 Aralık gecesi için her zamanki tadında bir 2020 yılbaşı partisi düzenleyecek. DJ Queen Uner ve DJ Mete Sarpkaya’nın canlı performans sergileyeceği gecede eğlence zirve yapacak.

Süreyya Teras Yılbaşı 2020

İstanbul’un en kıymetli köşelerinden birinde Haliç manzarası eşliğinde kutlanacak muhteşem bir 2020 yılbaşı galası Süreyya Teras’ta sizleri bekliyor. Güzel sesiyle Cefi’nin sahne alacağı gecede dans gösterileri ve sürprizler hiç bitmeyecek.

No 4 İstanbul Yılbaşı 2020

Kapılarını açtığı günden beri İstanbul’da eğlencenin yeni adresi olan No:4 Performance, yeni yılda da aynı hızla devam edecek. DJ Mete, DJ Engin ve DJ Nadia ile bu harika eğlenceyi kaçırmayın.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları