Taksim Sütliman Meyhanesi Yılbaşı 2023

Sütliman Taksim Teras Fasıl Meyhane, yılbaşında sizi eğlenceye çağırıyor.  İstanbul’un eğlence denince akla ilk gelen noktalarından Taksim’de şahane bir program, leziz bir menü Sütliman’da sizi bekliyor.

Zarifi Restaurant Yılbaşı 2023

Zarifi’de yılbaşı için geri sayım başladı. Özlem Yüksek ve Sergio’nun unutulmaz sahne gösterileri, sevilen şarkıları ile 2023 yılbaşı galamızı kaçırmayın…

Club IQ Taksim Yılbaşı 2023

Club IQ Taksim’de yılbaşı için rezervasyonlar başladı.  Her yıl birbirinden çılgın, birbirinden eğlenceli programlara imza atan Club IQ, bu yıl da yılbaşında coşku arayanları ağırlayacak…

Barba Rasimo Meyhane Beyoğlu Yılbaşı 2023

Aziz İstanbul manzarası eşliğinde nefis mezeleri, bitmeyen eğlencesiyle Rum meyhanesi Rasimo 1956’da 2023 yılbaşı eğlencesinde unutulmaz anlar yaşanacak.

Emily’s Garden Cihangir Yılbaşı Programı 2023

Emily’s Garden’ın benzersiz lezzetleri ve keyifli partisi ile 2023’e merhaba demeye hazır olun…

Yekta Cihangir Yılbaşı Programı 2023

Yekta Meyhane muhetşem boğaz manzarası ve bitmeyen eğlencesi ile 2023 yılbaşı gecesi sizleri Cihazgir’e bekliyor.

Frankie İstanbul Yılbaşı 2023

Frankie İstanbul’da yılbaşı eğlencesi bir başka… Aksak’ın DJ performansı ve sürpriz canlı müzikler eşliğinde nefis bir yemek ve eşsiz bir eğlence için Frankie’de yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Lazzoni Hotel Yılbaşı 2023

Haliç’in eşsiz güzelliğine bakan Lazzoni Otel Jin Terrace’ta özel menü ve özel bir eğlenceye hazır olun. Beyoğlu’nun en popüler konumlarından biri Lazzoni’de 2023 coşkusu için hummalı hazırlıklar sürüyor.

Veranda Pera Yılbaşı 2023

Asmalımescit’in en keyifli adreslerinden Veranda Pera’da yılbaşı gecesi tüm İstanbul’u sallayacak bir eğlence sizi bekliyor.

360 İstanbul Yılbaşı 2023

360 derecelik İstanbul ve Galata manzarası, özel lezzetleriyle İstanbul’un en popüler mekanları listelerinin vazgeçilmezi 360 İstanbul’da şahane bir yılbaşı kutlaması sizi bekliyor.

Bi Daha Meyhane İstiklal Yılbaşı Programı 2023

İstanbul’da eğlencenin nabzının attığı noktaların başında gelen Beyoğlu, yılbaşı gecesi Bi Daha Meyhane’nin programı ile şehri inletecek.

Hadi Karaköy Yılbaşı 2023

Hadi Yeni Nesil Meyhane, 2023 yılbaşı programı ile Karaköy’de meyhane eğlencesine farklı bir boyut kazandırıyor. Bildiğimiz eğlenceyi sürpriz showlar ve eklemelerle doruklara çıkaracak olan Hadi Karaköy, sizi de bu eğlenceye davet ediyor.

1/3123

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı