Beylikdüzü Yılbaşı Mekanları

İstanbul Beylikdüzü Yılbaşı Mekanları

Tuzla Lagos Balık 2023 Yılbaşı

Tuzla Lagos Balık Restaurant 2023 yılbaşı programı ile şahane bir eğlence sizleri bekliyor. Keyifli bir müzik şölenine eşlik edecek leziz menüsüyle Tuzla Lagos Restoran, unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi vaadediyor. 

Hilton Garden Inn Beylikdüzü Yılbaşı 2023

Hilton Garden Inn Beylikdüzü’nde muhteşem bir yılbaşı kutlamasına hazırlanıyoruz. Unutulmayan şarkıları ve eğlencesi ile Sibel Alaş, Rumeli Gültekin ve Sedat Yeğin Hilton Garden Inn Beylikdüzü’nde bizlerle olacak.

Mask Beach İstanbul Yılbaşı Programı 2023

Yeni yıla 90’ların ve 2000’lerin imza şarkılarıyla dans ederek girmek ister misiniz? Son zamanların en sevilen DJ performansçısı DJ Hakan Küfündür ve muhteşem repertuarı 2023 yılbaşı partisinde Mask Beach’de…

Zeytinlik Balık Restaurant Yılbaşı Programı 2023

Yılın en eğlenceli fasıl gecesi 2023 yılbaşı programıyla Zeytinlik Balık Restoran’ da gerçekleşecek. Ali Metin Özdemir ve Hatice Kerimoğlu ile bu bambaşka fasıl gecesini kaçırmayın.

Maya Marin Restaurant Yılbaşı Programı 2023

Maya Marin Canlı müzikle sizin ve sevdiklerinizin yılbaşında eğlencenin doruklarına çıkmanızı sağlayacak. 2023 yılbaşı programında gecenin keyfini çıkarmak için şimdiden hazırlanmaya başlayın…

Cumbalım Meyhane Beylikdüzü Yılbaşı 2023

İstanbul’un göbeğinde Ege’den bir esinti getiren Cumbalım Meyhane, 2023 yılbaşı galasıyla eğlenceye hız kesmeden devam ediyor.

Pargalı Meyhane Marina Yılbaşı 2023

Pargalı VIP Meyhane’de muhteşem West İstanbul Marina manzarası eşliğinde doyumsuz bir yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor. 

Meyhane Kafası Avcılar Yılbaşı 2023

Birbirinden güzel eğlenceler ve etkinlikler 2023 yılbaşı galasında Meyhane Kafası’nda yaşanacak. Dinamik, eğlenceli ve bol neşeli bir yeni yıl karşılaması için Meyhane Kafası’nda yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Double Tree Hilton Avcılar Yılbaşı 2023

Double Tree Hilton Avcılar Otel’in şahane atmosferi 2023 yılbaşı galasında Ümit Besen ve Pamela ile şahane bir partiye ev sahipliği yapacak.

Hilton Garden Inn Beylikdüzü Yılbaşı 2022

Hilton Garden Inn Beylikdüzü’nde aileniz, sevdiklerinizle birlikte yeni yılı karşılayacağınız keyifli bir program sizleri bekliyor. bizler Levent Canses ile eğlenirken çocuklarımızın da onlara özel programla eğlenip coşacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı