Raffles İstanbul Yılbaşı 2024

Raffles İstanbul, 31 Aralık gecesi şıklığı ve zarafetiyle göz kamaştıran salonunda, 2024 yılbaşı galası için kapılarını aralıyor. Bu özel geceye katılmak için Melike Şahin’in katılımıyla düzenlenen harika bir yılbaşı programını kaçırmayın.

Kallavi Etiler Yılbaşı Programı 2023

Kallavi Etiler sahnede Berat Akyürek’in eğlenceli performansı ile yılbaşında keyifli bir eğlencenin merkezi olacak.

La Boucherie İstanbul Yılbaşı Programı 2023

La Boucherie Dinner Theatre, 31 Aralık gecesi canlı müzik eğlencesi ve leziz menüsüyle yılbaşını kutlamaya hazırlanıyor. Özer Atik ve Aybüke Albere eşliğinde keyifli bir yılbaşı kutlaması için yerinizi ayırtmakta geç kalmayın.

Neşemore Greek Taverna 2023 Yılbaşı

Neşemore Taverna 2023 yılbaşı gecesinde, sevilen şarkılarıyla Petro ve güzel bir dinletiyle Rula ve Panço siz değerli misafirleriyle buluşuyor. Sevilen sanatçılar eğlenceli şarkıları ve sahne performansları ile sizlere güzel bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Sortie İstanbul Yılbaşı 2023

Koca bir senenin son gecesinde Sortie’de muhteşem bir 2023 yılbaşı partisine hazır olun… Sortie Restaurant’ta akşam saatlerinde Club’de ise 22:00’dan sonra başlayacak programlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam edeceğiz.

Sunset Grill Bar Yılbaşı 2023

Sunset Grill Bar’da Şef Fabrice Canelle’in özel menüsü eşliğinde keyifli saatler sizleri bekliyor.

Beergarita Pub Yılbaşı Programı 2023

The Beergarita Pub’da “Happy New Beer” partisine tüm eğlence meraklılarını çağırıyoruz. 31 Aralık gecesi cümbür cemaat gerçekleştireceğimiz eğlencemizde renkli, neşeli bir eğlenceye imza atacağız.

Ruby İstanbul Yılbaşı 2023

Rubby İstanbul’da boğazın en şahane manzarası eşliğinde keyifli bir yılbaşı kutlamasına davetlisiniz. 

Ulu Orta Restaurant Yılbaşı Programı 2022

Ulu Orta Restaurant 31 Aralık gecesi şahane bir yılbaşı gala programı ile sizlerle… Of Aman Nalan’ın en sevilen şarkıları ve Gullüm Show’un kahkahaları çınlatacağı gösterisi Ulu Orta’da gerçekleşecek.

Sahne İstanbul Yılbaşı 2023

İstanbul’un en ünlü sahnesinde Türkiye’nin en ünlü pop yıldızı Demek Akalın’la unutulmaz bir 2023 yılbaşı galasına davetlisiniz.

Conrad İstanbul Bosphorus Yılbaşı Programı 2023

31 Aralık gecesi büyüleyici bir yeni yıl kutlaması Conrad İstanbul Manzara Restaurant’ta yeriniz hazır. Zeynep Doruk ve Orkestrası’nın canlı müzik performansları ve zengin açık büfe ikramları Manzara Restoran’da sizi bekliyor olacak.

Alaf Bistronomi Yılbaşı Programı 2023

2023 Michelin Bib Gourmand Ödüllü restoran Alaf Bistronomi muhteşem menüsüyle yılbaşında sizlerle olmaya devam edecek. Teras’ta yılbaşı partisi ve Şef’in özel menüsü 31 Aralık’ta Alaf’ta…

1/3123

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı