Raffles İstanbul Yılbaşı 2023

Raffles İstanbul, 31 Aralık gecesi görkemli salonunun kapılarını 2023 yılbaşı galası organizasyonu için aralıyor.  Gelen her konuğa unutulmaz anlar yaşatabilme hedefiyle başlayan yılbaşı programında Raffles İstanbul’un 6 aşamalı inanılmaz menüsü, Barbaros Büyükakkan’ın The Party Project ekibi ve ünlü keman sanatçısı Canan Anderson’dan muhteşem ezgiler bizlerle olacak.

Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul Yılbaşı 2023

Dünyanın en güzel manzaralarından biri eşliğinde Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul konforunda yeni yılı karşılamaya ne dersiniz. 2023 yılbaşı gecesinde konuklarına alternatif eğlenceler sunan otelimiz her birinde maksimum eğlence vaat ediyor.

Ruby İstanbul Yılbaşı 2022

İstanbul boğazının muhteşem manzarası eşliğinde Ruby’nin tadına doyamayacağınız lezzetleri 31 Aralık Cuma gecesi sizleri bekliyor.  Rezervasyon için geç kalmayın

Sahne İstanbul Yılbaşı 2022

İstanbul’un en ünlü sahnesi, en meşhur eğlencesi Sahne İstanbul, 2022 yılbaşı gecesinde muhteşem sahnesiyle Simge Sağın‘ı ağırlayacak. Eğlence, müzik ve neşe dolu yılbaşı galasında yerinizi almak için geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Ulu Orta Restaurant İstanbul Yılbaşı 2022

Ulu Orta Restaurant’ın dillere destan eğlencesi 2022’ye gireceğimiz 31 Aralık gecesi çok özel sürprizlerle daha da iddialı olacak… Güzelliği, sesi ve şarkıları ile Günel Zeynalova muhteşem bir performansla yılbaşı galasında bizimle olacak.

Majestueux Club Ortaköy Yılbaşı 2020

Majestueux Club, 2020 yılbaşı partisi ile eğlenceye hiç ara vermeden yeni yılda da devam edeceğinin garantisini veriyor. DJ Performanslar, ışık gösterileri ve sürpriz eğlenceler ile bu geceyi kaçırmamak için yerinizi almakta geç kalmayın.

La Mancha İstanbul Yılbaşı 2020

Dünyanın en güzel noktalarından biri olan İstanbul Boğazını seyrederek 2020’yi karşılamaya ne dersiniz? La Mancha’da muhteşem bir menü ve keyifli bir organizasyonla düzenlenecek 2020 yılbaşı galasına katılmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Sunset Grill Bar Yılbaşı 2020

31 Aralık Salı akşamı çok özel bir yeni yıl kutlaması Sunset Grill Bar’da sizi bekliyor. Şef Fabrice Canelle’nin özel olarak seçtiği menü konuklarımıza servis edilirken Esra Güner’in güzel sesi bizlere eşlik edecek. Ayrıca DJ Mert ve DJ Levent’te sahne performansları ile geceye eşlik edecek.

Neşemore Yılbaşı 2020

Yılbaşında neşeli, keyifli bir yılbaşı programı için sizi de Neşemore’ye bekleriz. Yıllardır değişmeyen Neşemore lezzetleri 2020 yılbaşı galasında yine sizlerle olacak. Rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Zorba Taverna Yılbaşı Programı 2020

Gayrettepe’de Taverna kültürünün en sevilen temsilcilerinden Zorba Taverna, 2020 yılbaşı galasını Göknur ve Emre Sönmezlerin eğlenceli sahnesi, Oryantal Kumsal’ın kıvrak danslarıyla kutluyor.

Chin Chin İstanbul Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı galasında Chin Chin İstanbul’da yüksek enerjili bol eğlenceli süprizlerle dolu bir gece sizleri bekliyor. Selen Servi ve DJ Ali Sayar ile eğlenceli bir akşam için yerinizi ayırtmayı unutmayın

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı