Majestueux Club Ortaköy Yılbaşı 2020

Majestueux Club, 2020 yılbaşı partisi ile eğlenceye hiç ara vermeden yeni yılda da devam edeceğinin garantisini veriyor. DJ Performanslar, ışık gösterileri ve sürpriz eğlenceler ile bu geceyi kaçırmamak için yerinizi almakta geç kalmayın.

La Mancha İstanbul Yılbaşı 2020

Dünyanın en güzel noktalarından biri olan İstanbul Boğazını seyrederek 2020’yi karşılamaya ne dersiniz? La Mancha’da muhteşem bir menü ve keyifli bir organizasyonla düzenlenecek 2020 yılbaşı galasına katılmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Sunset Grill Bar Yılbaşı 2020

31 Aralık Salı akşamı çok özel bir yeni yıl kutlaması Sunset Grill Bar’da sizi bekliyor. Şef Fabrice Canelle’nin özel olarak seçtiği menü konuklarımıza servis edilirken Esra Güner’in güzel sesi bizlere eşlik edecek. Ayrıca DJ Mert ve DJ Levent’te sahne performansları ile geceye eşlik edecek.

Neşemore Yılbaşı 2020

Yılbaşında neşeli, keyifli bir yılbaşı programı için sizi de Neşemore’ye bekleriz. Yıllardır değişmeyen Neşemore lezzetleri 2020 yılbaşı galasında yine sizlerle olacak. Rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Zorba Taverna Yılbaşı Programı 2020

Gayrettepe’de Taverna kültürünün en sevilen temsilcilerinden Zorba Taverna, 2020 yılbaşı galasını Göknur ve Emre Sönmezlerin eğlenceli sahnesi, Oryantal Kumsal’ın kıvrak danslarıyla kutluyor.

Chin Chin İstanbul Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı galasında Chin Chin İstanbul’da yüksek enerjili bol eğlenceli süprizlerle dolu bir gece sizleri bekliyor. Selen Servi ve DJ Ali Sayar ile eğlenceli bir akşam için yerinizi ayırtmayı unutmayın

Chilai Bebek Yılbaşı Programı 2020

İstanbul’un en gözde mekanlarından Chilai Bebek, yeni yıla hep birlikte neşeyle girebilmek için şahane bir 2020 yılbaşı galası hazırladı.

Joy Tekne’de Yılbaşı Programı 2020

Dünyanın en eşsiz noktalarından biri olan İstanbul Boğazı’nda muhteşem bir 2020 yılbaşı partisine hazır olun. Joy Tekne Turu tarafından düzenlenecek bu büyüleyici organizasyonda canlı müzik, DJ performansları ve onlarca sürpriz sizi bekliyor olacak.

Limoncello İstanbul Yılbaşı 2020

Her gece yeni bir partiyle konuklarını eğlenceye doyuran Limoncello, Akaretler’in en trendi kulüplerinden biri olan 2020 yılbaşı gecesinde de eğlencenin doruklarına çıkacak. Siz de geç olmadan yılbaşı planınızı yapmak istiyorsanız web sitemizi takipte kalın!

İf Performance Hall Beşiktaş Yılbaşı 2020

Farklı eğlence programları, birbirinden eğlenceli konserleri ile sene boyunca  dolup taşan İf Beşiktaş, 2020 yılbaşı gecesinde “Zaman Tüneli” konseptiyle şahane bir eğlenceye imza atacak.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Avrupa Yakası Yılbaşı Mekanları

Anadolu Yakası Yılbaşı Mekanları