Yeşilyurt Spor Kulübü Yılbaşı Programı 2024

Yeşilyurt Spor Kulübü, 2024 yılbaşını coşku dolu bir programla karşılıyor! Bu özel gece, spor ve eğlencenin buluştuğu Yeşilyurt Spor Kulübü’nde unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak.

Crowne Plaza İstanbul Florya Yılbaşı Programı 2024

Crowne Plaza İstanbul Florya, 2024’e unutulmaz bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor! Yılbaşı gecesi, ünlü sanatçı Şevval Sam’ın muhteşem performansıyla taçlanacak. Her yaştan konuğun kalbinde taht kuran şarkıları ve geniş repertuarıyla Şevval Sam, bu özel geceyi unutulmaz kılacak.

Florya Dedikodulu Meyhane Yılbaşı Programı 2023

Florya Dedikodulu Meyhane’de 2023 yılbaşı partisinde çok ama çok eğleneceğiz. Canlı müzik ve DJ Performansları eşliğinde geçecek eğlencede Florya Dedikodulu’da eğlencenin zirvesine ulaşacağız.

Vue Rooftop İstanbul Yılbaşı 2023

Yeni yıla adım adım yaklaşırken Vue Rooftop’ta da hazırlıklar hızlandı. Nefis bir boğaz manzarası eşliğinde yeni yıla merhaba demeye hazırlandığımız Vue Rooftop’ta Seda Saltan  ve DJ Kaan Parlatan ile harika müzikler dinleyeceğiz.

Luvia Wow Hotel Yeşilköy Yılbaşı 2023

Sahnesinde birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Luvia Wow Hotel,  31 Aralık gecesi Serkan Kaya’nın muhteşem sahnesi ve sevilen şarkılarıyla yeni yılı karşılayacak.

Wow Hotel İstanbul Yeşilköy Yılbaşı Programı 2023

Wow Hotel İstanbul Yeşilköy  ve Safran Organizasyon 31 Aralık gecesi sahnede Özgür Alter ile şahane bir yılbaşı partisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Nossa Costa Yılbaşı 2022

Nossa Costa sahnesi yılbaşı gecesi Kubat’la muhteşem saatlere ev sahipliği yapıyor.  Gece boyunca kesintisiz canlı müzik, eğlence ve yılbaşı galasına özel hazırlanan leziz menü için geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Crowne Plaza İstanbul Florya Yılbaşı Programı 2022

Crowne Plaza İstanbul Florya,  2022 yılbaşı gecesinde pop müziğin sevilen ismi Demet Akalın‘la unutulmaz bir karşılamaya hazırlanıyor. Her yaştan konuğun ezbere bildiği şarkıları, sesi ve geniş repertuvarı ile Demet Akalın bizi coşturup müziğe doyuracak.

Crowne Plaza İstanbul Florya Yılbaşı Programı 2020

2020 yılbaşı galasında İstanbul’un en çok ses getirecek programlarından biri Crowne Plaza Florya’da gerçekleşecek. Şarkılarıyla herkesin kalbinde taht kuran Bengü ile kulağımızın pasını silip şeflerimizin özel lezzetleriyle hazzın doruklarına çıkacağınız bir gece için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Alarga Balık Restaurant Florya Yılbaşı 2020

Florya’da 2019 yılının son gecesini Alarga Balık’ta neşeyle geçireceğiniz bir organizasyon gerçekleşecek. Canlı müzik ile şenlenecek gecede yeni yılın ilk saatlerine kadar eğlence devam edecek.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı