Art 350 Caddebostan Yılbaşı Programı 2023

Caddebostan’ın en eğlenceli mekanlarından ART 350’de bağıra çağıra şarkılar söyleyip doyasıya eğleneceğimiz bir yılbaşı programı sizi bekliyor.

Cumba Sahne Kadıköy Yılbaşı 2023

Bağdat Caddesi’nin sevilen mekanlarından Cumba Sahne’de yılbaşı özel programıyla 31 Aralık’ta şahane bir eğlenceye davetlisiniz. 

Sahibinin Sesi Şaşkınbakkal Yılbaşı 2023

Şaşkınbakkal’da seyrine doyum olmaz bir manzara eşliğinde Sahibinin Sesi’nin muhteşem eğlencesiyle yılbaşını karşılamaya hazır olun. 

Brasserie Noir Suadiye Yılbaşı 2020

Brasserie Noir’da Su Soley canlı performansı, nefis yemekler ve keyifli bir programa dahil olmak için sizi 2020 yılbaşı balosuna bekliyoruz. Suadiye’de bizimle yeni yıla sevinçle Merhaba diyebilmek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

350 İstanbul Yılbaşı 2020

2020 yılbaşı gecesi heyecanı 350 İstanbul’da yaşanacak. Dilek Keçik, Can Sarıoğlu ve Murat İmran’ın sahne alacağı gecede bol eğlence bol neşe bizlerle olacak. Siz de yeni yıla mutlulukla girmek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Cadde Sorti Club Yılbaşı 2020

Anadolu yakasında Bağdat Caddesi’nde eğlencenin nabzının attığı Cadde Sorti, 2020 yılbaşı galası için bomba gibi bir program hazırladı. Aleyna Dalveren’in güzel sesi, sürpriz DJ’ler ve leziz bir gala menüsü Cadde Sorti’de sizi bekliyor. 


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı