The Green Park Hotels Bostancı Yılbaşı 2024

Yeni yılı coşkuyla karşılamak ve unutulmaz anlar yaşamak için sizi muazzam bir geceye davet ediyoruz! 2024 yılbaşı gecesinde, Suat Suna ve Şeyda Erbaş’ın harika performanslarıyla dolu dolu geçecek bu özel programa katılın. Eğlence, müzik ve lezzetin muhteşem bir birleşimiyle unutulmaz bir yılbaşı programı sizi bekliyor.

Luiz İstanbul Meyhane Yılbaşı Programı 2023

Ataşehirin yeni nesil sevilen meyhanesi yılbaşını özel menüleriyle kutlamaya hazırlanıyor. Luiz Yeni Nesil Meyhane’si Yılbaşı 2023’ü kutlamak için özel programıyla harika bir yılbaşı kutlaması sunuyor.

Feride Meyhanesi Ataşehir Yılbaşı 2023

Feride’nin dolu dizgin eğlencesi 2023 yılbaşı programı ile 31 Aralık gecesi de dolu dizgin devam ediyor. Candan Ünal’ın muazzam sahnesi ve Feride’nin ustalarından şahane bir menü sizleri bekliyor olacak.

Doubletree By Hilton İstanbul Ataşehir Yılbaşı 2022

Doubletree By Hilton İstanbul Ataşehir, yılbaşında sizler için muhteşem bir konser dizisi hazırlıyor. Konuklarına unutulmaz saatler yaşayacak 2022 yılbaşı gazinosunda Ümit Besen, Kibariye, Hüsnü Şenlendirici, Simge Sağın ve Dilan Çıtak sizlerle olacak.

If Performance Ataşehir Yılbaşı 2020

90’lar döneminin modası asla geçmeyen şarkıları, kıpır kıpır dansları, en sevdiğimiz şarkıcıları 2020 yılbaşı galasında If Ataşehir’de buluşuyor. DJ Hakan Küfündür, Mansur Ark & Grup Vitamin & Ragga Oktay & DJ Fikret Kocamaz 31 Aralıkta If’te sizlerle olacak.

Green Park Hotel Bostancı Yılbaşı 2020

Green Park Otel Bostancı’da şahane bir yeni yıl eğlencesi ile konuklarını ağırlayacak. 80’li yılların en sevilen ismi Gülden Karaböcek ve 90’ların megastarı Tayfun 2020 yılbaşı galasında sizlerle olacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı