Vue Rooftop İstanbul Yılbaşı 2023

Yeni yıla adım adım yaklaşırken Vue Rooftop’ta da hazırlıklar hızlandı. Nefis bir boğaz manzarası eşliğinde yeni yıla merhaba demeye hazırlandığımız Vue Rooftop’ta Seda Saltan  ve DJ Kaan Parlatan ile harika müzikler dinleyeceğiz.

Nossa Costa Ataköy Marina Yılbaşı 2023

Dillere destan eğlenceleriyle ünlü İstanbul’un sevilen mekanı Nossa Costa Ataköy Marina, 2023 yılbaşı balosunda Ceylan ile sınırsız eğlenceye ev sahipliği yapacak. Sahnesinde seslendirdiği şarkılar, türkülerle dinleyenlere bir şölen sunan Ceylan, yılbaşı akşamınıza eğlence katacak.

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel Yılbaşı 2022

Sheraton İstanbul Ataköy Grand Balo Salonu, 2022 yılbaşı gecesinde Melsum ile kesintisiz bir eğlenceye ev sahipliği yapacak. Sheraton Otel’in ünlü şefleri tarafından özenle hazırlanan bir menü ve nefis bir eğlence için yerinizi ayırtmayı unutmayın

Nossa Costa Yılbaşı 2022

Nossa Costa sahnesi yılbaşı gecesi Kubat’la muhteşem saatlere ev sahipliği yapıyor.  Gece boyunca kesintisiz canlı müzik, eğlence ve yılbaşı galasına özel hazırlanan leziz menü için geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Nossa Costa İstanbul Yılbaşı 2020

Nossa Costa Ataköy Marina, 2020 yılbaşı galasına muhteşem bir organizasyonla hazırlanıyor. Sesiyle yorumuyla izleyenlere unutulmaz anlar yaşatan İzzet Yıldızhan, 31 Aralık gecesi Nossa Costa’da bizlerle olacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı