Anadolu Yakası’nın en popüler semtlerinde yılbaşı gecesi için öne çıkan mekanları keşfedin. Kadıköy’den Üsküdar’a, Bostancı’dan Ataşehir’e kadar birçok semt ve mahallede yer alan yılbaşı programlarıyla dolu mekanlar sizleri bekliyor. Bu özel gecede sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz eşsiz mekan seçeneklerini kaçırmayın.

Anadolu Yakası’nın en popüler semtlerinde yılbaşı gecesi için öne çıkan mekanları keşfedin. Kadıköy’den Üsküdar’a, Bostancı’dan Ataşehir’e kadar birçok semt ve mahallede yer alan yılbaşı programlarıyla dolu mekanlar sizleri bekliyor. Bu özel gecede sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz eşsiz mekan seçeneklerini kaçırmayın.

The Green Park Hotels Bostancı Yılbaşı 2024

Yeni yılı coşkuyla karşılamak ve unutulmaz anlar yaşamak için sizi muazzam bir geceye davet ediyoruz! 2024 yılbaşı gecesinde, Suat Suna ve Şeyda Erbaş’ın harika performanslarıyla dolu dolu geçecek bu özel programa katılın. Eğlence, müzik ve lezzetin muhteşem bir birleşimiyle unutulmaz bir yılbaşı programı sizi bekliyor.

The Sign Hotel Şile Yılbaşı 2024

The Sign Hotel Şile, yılbaşında keyifli bir konaklama ve eğlence deneyimi sunmak için hazırlıklara başladı. Şile’nin en huzurlu duraklarından biri olan otelimizde, 2024 yılbaşı programında Songül Budak ve Yorgo ile unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

Elite World Küçükyalı Yılbaşı Programı 2024

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı Hotel, eşsiz manzarası ve Altay’ın büyüleyici performansıyla 2024 yılbaşı galası için kapılarını aralıyor.

Maşuk Devri Meyhane Kadıköy Yılbaşı Programı 2023

Maşuk Devr-î Meyhane, 2022’nin son gecesinde enfes bir veda, 2023’e ise unutulmaz bir merhaba demek için sizleri Kadıköy’e davet ediyor.

Hayal Kahvesi Emaar Yılbaşı 2023

30 yıldır olduğu gibi 2023’e de Hayal Kahvesi’nde birlikte giriyoruz.  DJ ETA ile 31 Aralık Cumartesi gecesine özel şahane bir parti sizi bekliyor. Hayal Kahvesi Emaar’ın 2023 yılbaşı partisinde eğlenceyi kaçırmayın…

Hollywood City Lounge Üsküdar 2023 Yılbaşı Programı

Üsküdar’da yılbaşının nabzı Hollywood City Lounge’da atacak.  Ali Ergan’ın sesinden canlı canlı şarkılarla eğlenirken ilerleyen saatlerde sürpriz showlarla Hollywood City Lounge’da eğlencenin sesi yükselip neşesi de artacak.

İnciraltı Meyhanesi Beylerbeyi Yılbaşı Programı 2023

İnciraltı Meyhanesi’nin sıcacık ortamında DJ eşliğinde unutulmaz bir yılbaşı kutlamasına davetlisiniz.  Leziz ikramlarımız, özel gala menümüz ve klasik İnciraltı eğlencemizle 2023’ü birlikte kucaklamak için yerinizi ayırtmakta geç kalmayın.

Paolina Suadiye Yılbaşı Programı 2023

31 Aralık gecesi kadehlerimizi Paolina Cocktail & Kitchen Suadiye’de yeni yıla kaldırıyoruz.  Masa ve bistro seçeneklerimizle 2023 yılbaşı partimizde her zamanki gibi şahane bir eğlenceye ortak olacağız.

Afra Suadiye Yılbaşı Programı 2023

Suadiye’de eğlence ve lezzetin buluşma noktası Afra, 2023 yılbaşı kutlamasıyla sizi bekliyor. Özel kutlamalara yaptığı kusursuz ev sahipliğiyle ünlü Afra Suadiye’de yılbaşında karnımız lezzete gözlerimiz eğlenceye doyacak.

Art 350 Caddebostan Yılbaşı Programı 2023

Caddebostan’ın en eğlenceli mekanlarından ART 350’de bağıra çağıra şarkılar söyleyip doyasıya eğleneceğimiz bir yılbaşı programı sizi bekliyor.

Luiz İstanbul Meyhane Yılbaşı Programı 2023

Ataşehirin yeni nesil sevilen meyhanesi yılbaşını özel menüleriyle kutlamaya hazırlanıyor. Luiz Yeni Nesil Meyhane’si Yılbaşı 2023’ü kutlamak için özel programıyla harika bir yılbaşı kutlaması sunuyor.

Müzeyyenin Balkonu Kadıköy Yılbaşı Programı 2023

31 Aralık gecesi, 2022’nin bitişi, 2023’ün yeni umutlarla başlangıcını kutlamak için Müzeyyen’in Balkonu sizi çağırıyor.

1/3123

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı